Pobierz broszurę
Wróć do strony głównej

Katarzyna Milanowska

Kandydatka na radą Rady Miasta Kraśnik 

okręg nr 2, miejsce nr 3 na liście KWW Porozumienie i Rozwój

MOJE MOTTO

„Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."

/Adam Mickiewicz/.

KIM JESTEM

Mam 39 lat. Wraz z mężem Arturem wychowujemy 2 córki, Anię i Lenkę. Największą wartością jest dla mnie rodzina. Cenię szczerość, prawdę, pracowitość, dobre relacje międzyludzkie i możliwość niesienia pomocy innym.

ZDOBYTE DOŚWIADCZENIE

Studia magisterskie ukończyłam jako absolwentka Wydziału Ekonomii o specjalności „Samorząd terytorialny” oraz „Prawo i ekonomia” Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim. Posiadam również tytuł pracownika socjalnego o specjalności „Rynek pracy i bezrobocie”.

 

Od 16 lat jestem związana z administracją rządową i samorządową. Od 2005 r. pracowałam w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kraśniku, gdzie od 2015 r. pełniłam funkcję p.o. kierownika Biura Powiatowego ARiMR.

 

Od 2017 r. jestem zastępcą dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kraśniku. Praca w Powiatowym Urzędzie Pracy jest dla mnie wielkim wyzwaniem zawodowym oraz daje szansę niesienia realnej pomocy. Bezpośredni kontakt z osobami bezrobotnymi, pracodawcami, jak i osobami pracującymi, na co dzień borykającymi się z zawodowymi trudnościami, stwarza możliwość udzielenia im potrzebnego wsparcia oraz pomocy w rozwiązaniu problemów społecznych i ekonomicznych nurtujących naszą lokalną społeczność.  

MOJE CELE DO REALIZACJI

  • Rozwój lokalnej przedsiębiorczości.
  • Troska o rozwój rynku pracy.
  • Wsparcie działań aktywizujących młodzież.
  • Realizacja działań na rzecz powstania nowych miejsc pracy dla osób młodych.
  • Wsparcie dla osób starszych i niepełnosprawnych.
  • Bezpieczeństwo mieszkańców.

 

#PrzyjaznyKraśnik